14-11-2017 17:27:58
W dniu 14 listopada 2017 Komisja Konkursowa wyłoniła Laureatów konkursu plastycznego zorganizowanego przez p. Ewę Chrabąszczewską i Małgorzatę Wysocką. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem - otrzymaliśmy ponad 1000 prac!!! Wszystkie prace były ciekawe, bardzo kolorowe i wykonane rożnymi technikami. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANIE PRAC I ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYCH KONKURSACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ NASZE PRZEDSZKOLE!!! LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!! OTO WYNIKI KONKURSU: KATEGORIA 3,4-LATKI I miejsce: Julian Chołuj, PRZEDSZKOLE NR 12, Koszalin II miejsce: Zuzanna Kudyba, PUNKT PRZEDSZKOLNY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. W.S. REYMONTA W TRZEBNICACH II miejsce: Pola Skibińska, PRZEDSZKOLE NR 140 "MAJSTERKLEPKA", POZNAŃ KATEGORIA 5, 6-LATKI I miejsce: Marita Sobótka-Marcinkowska, MIEJSCIE PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR3, PŁOCK II miejsce: Łucja Adamczyk, PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 "MALI ODKRYWCY" Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, SZYDŁOWIEC III miejsce: Nina Godlewska, PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. T. KOŚCIUSZKI, DŁUGOSIODŁO WYRÓŻNIENIA Kaja Gajewska, PRZEDSZKOLE NR 157 "PRZEDSZKOLE Z SERDUSZKIEM", WARSZAWA Julia Rosińska, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "BIM BAM BINO", TORUŃ Mariia Shled, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "POD MAGNOLIĄ", KRAKÓW Agata Rzymska, MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 34 IM. KUBUSIA PUCHATKA I JEGO PRZYJACIÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYNYMI, PŁOCK Antoni Plewniak, ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. M.KOPERNIKA, DĄBROWICA Maciej Cholewa, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "FRAJDA", TYCHY Kacper Gołąb, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 29, SOSNOWIEC Nadia Rajchemba, PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE, MAŁKINIA GÓRNA Nadia Wyżga, PRZEDSZKOLE NR 10 IM.J.TUWIMA, CZERWIONKA-LESZCZYNY Amelia Babiś, ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY PRZY SP IM. I.ŁUKASIEWICZA, JODŁÓWKA Amelia Tomczyk, GMINNE PRZEDSZKOLE "STOKROTKA", SPYTKOWICE Aleksandra Kicińska, MIEJSKIE PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 3, PŁOCK Natalia Rumpel, PRZEDSZKOLE NR 1 W KUŹNI RACIBORSKIEJ, TURZE Wiktoria Broś, SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 11, KRAKÓW Igor Koprowski, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KOPERNIKA, ZADUSZNIKI Milena Nieźwińska, SP W GĄBINIE, USTKA Maja Itczak, MIEJSKIE PRZEDSZKOE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, PŁOCK Magdalena Baron, ZESPÓL SZKOLNO-PRZEDSZKONY, RUDZINIEC Kinga Tkaczyk, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE "KRAINA MARZEŃ", LUBLIN Julia Korczyńska, PRZEDSZKOLE NR 8, KRASNYSTAW Jakub Mech, PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 8, PIŁA Wiktoria Gądek, ZESPÓL SZKOLNO-PRZEDSZKONY, WIELMOŻA Karolina Szumańska, OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ, SIERPC Lena Ponichtera, PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. T. KOŚCIUSZKI, DŁUGOSIODŁO Nikola Rybicka, PM 5 W POLKOWICACH, TARNÓWEK Szymon Sewestjaniuk, SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRYNIU DUŻYM, ZALESIE Maciej Ciarkowski, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "KUJAWIACZEK", WŁOCŁAWEK Roch Konieczny, PRZEDSZKOLE SPECJALNE W ZESPOLE PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH, GŁOGÓW Bartosz Czekaj, PRZEDSZKOLE SPECJALNE W ZESPOLE PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH, GŁOGÓW Magdalena Kalińska, PRZEDSZKOLE SPECJALNE W ZESPOLE PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH, GŁOGÓW Agata Wieczorek, PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 "MALI ODKRYWCY" Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, SZYDŁOWIEC Oliwia Rybak, PRZEDSZKOLE SPECJALNE NR 18, CHEŁM Arkadiusz Pietrzak, PRZEDSZKOLE NR 245 DLA DZIECI SŁĄBOWIDZĄCYCH, WARSZAWA Tomasz Błoński, PRZEDSZKOLE NR 245 DLA DZIECI SŁĄBOWIDZĄCYCH, WARSZAWA Zdjęcia z wystawy nagrodzonych prac przedstawimy w późniejszym terminie.