31-10-2017 14:16:03
Dzieci z grupy "Słoneczka" zaprosiły do wspólnego świętowania Dnia Warzyw i Owoców swoich kolegów i koleżanki z grupy "Stokrotki". Przedszkolaki wspólnie z Paniami przygotowały sałatki: warzywną i owocową, sok ze świeżych marchewek i jabłek. Dzieci ze "Stokrotek" przyniosły na poczęstunek ciasta zrobione z wykorzystywaniem warzyw, były: babeczki ze szpinakiem, ciasto marchewkowe i ciasto "brownie" z czerwonej fasoli. Po trudach przygotowań był czas na zabawę przy muzyce, a na koniec- oczywiście - Przyjęcie Owocowo-Warzywne. Wszystko było bardzo pyszne!!! Na zakończenie wspólnie spędzonego dnia dzieci ze "Stokrotek" pięknie podziękowały koleżankom i kolegom za zaproszenie. To był piękny, bardzo pracowity i "zdrowy" dzień pełen wrażeń!!! DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA POMOC W PRZYGOTOWANIU ŚWIĘTA WARZYW I OWOCÓW!!!!