28-01-2017 19:27:43
"Jak wesoło dziś w przedszkolu, wkoło słychać brawa, gra muzyka już od rana, przecież to karnawał!" W końcu nadszedł ten długo oczekiwany dzień i w naszym przedszkolu odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Muzyka rozchodziła się po całym przedszkolu, a przebierańcy przychodzili z różnych stron. Sala była pełna księżniczek, motylków, wróżek, piratów, kowbojów i innych postaci z bajek i filmów. Wpadające w ucho piosenki zachęcały dzieci do wspólnej zabawy zarówno w parach, kołach, jak i grupowych wężach. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. W czasie balu dzieci mogły napić się soku oraz schrupać wafelki czy słodkie cukierki. Na zakończenie wybrano Króla i Królową Balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!