24-06-2016 17:19:45

Dzieci z „Kujawiaczka ” zakończyły swój pierwszy rok nauki i zabawy w przedszkolu. Odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.  Następnie każda z grup świętowała zakończenie roku. Maluchy miały lody i sałatkę owocową, która przygotowywały razem z paniami.  W grupie „Biedroneczek”  też było uroczyście. Pyszna i zdrowa sałatka owocowa zrobiona przez dzieci w połączeniu z lodami truskawkowymi smakowała wyśmienicie. Wszyscy dobrze się bawili jedli z apetytem.  U starszaków  wiele radości wywołało malowanie twarzy.  Dzieci same wybierały jaki obrazek Pani im namaluje na policzku. Potem razem z paniami przygotowywały szaszłyki owocowe, były też lody i czekolada.  Wszyscy świetnie się bawili.